Náramek modrý nefrit

300 

Náramek z minerálu – nefrit, rudraksha

  • jedná se o léčivé kameny podle znamení:  Rak, Ryby.
  • velikost minerálních kamenů : 6 mm
  • délka náramku : nejoblíbenějších 16-18 cm ( popř. vám délku upravíme podle vašeho zápěstí )

1 skladem

Popis

NEFRIT –  je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Jeho ochrana je nejúčinnější v případě těhotných žen a také u dětí. U dětí se dá nefrit využít k navázání nových přátelství. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru.

Léčivé účinky: Největší léčivou schopnost má na ledviny a všechna onemocnění s nimi spojená. Pomáhá také ve velké míře proti urologickým problémům. Nefrit je vynikající rovněž proti nespavosti a migréně.

RUDRAKSHA je plod stromu Elaeocarpus ganitrus. Takzvaný „věčně zelený strom“ se vyskytuje ve vysokých nadmořských výškách od úpatí Himalájí, v oblastech Nepálu, Indii až po jihovýchodní Asii. Podle prastaré indické bible se semínka Rudrakshi zrodily z očí Shivy. Jejich etymologický počátek se skládá ze dvou slov. „Rudra“ – znamená Shiva (jeden z nejvýznamnějších hinduistických bohů) a „Aksha“ – oči. To znamená v doslovném překladu „Boží slzy“ neboli „Slzy boha Shivy“. Nošením navlečených semínek Rudrakshi se v minulosti zjistilo, že Rudraksha má zázračnou spirituální sílu a působí jako ochrana proti negativismu a posiluje vnitřní klid a mír. Bylo zjištěno, že přírodní elektromagnetické účinky Rudrakshi zlepšují koncentraci a duševní odolnost. Říká se, že tato semena mají božskou energii a moc. Přinášejí do života zdraví, štěstí a harmonii.

Náramek modrý nefrit

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Náramek modrý nefrit“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek