Lekce

Přihlásit se na lekce

Aktuální přehled lekcí naleznete v našem rezervačním systému.
Rezervaci lekcí můžete provést buď na: Rezervační systém nebo telefonicky na čísle: 722 950 944
Rezervační systém


Seznam lekcí

Instruktoři

 • FLY JOGA

„Létací“ joga je cvičení jogových pozic ve speciální síti. Při převrácených pozicích dochází vlivem gravitace k jemnému protažení páteř. Pomáhá při bolestech zad, stimuluje činnost mozku, lymfatického systému,imunitního systému, trávení. Příznivě působí na problémy s trávením, nespavostí a depresemi.


 • PILOXING

Nový a velmi účinný fitness program, který je dokonalou kombinací pilatesu ve stoje, boxu a tance. To vše ve spojení s velmi rytmickou hudbou. Během lekce zapojíte celé tělo, posílíte core (střed těl) a stáváte se ohebnější, navíc formujete postavu a spalujete tuky!


 • THE MIX BY PILOXING

Nová taneční lekce, plná různých stylů jako je třeba POP, house, Hip-hop, Afrika…..


 • PILOXING SSP

Fitness program, který je dokonalou kombinací pilatesu ve stoje, boxu a tance. To vše ve spojení s velmi rytmickou hudbou. Během lekce zapojíte celé tělo, posílíte core (střed těla) a stáváte se ohebnější, navíc formujete postavu a spalujete tuky!


 • PILOXING BARRE

Nové vzrušující fitness cvičení u baletní tyče, které vychází z kombinace pilatesu, baletu a boxu. Oproti klasickému PILOXINGU je nepatrně v pomalejším tempu, ale o to více pracuje s hlubokými svaly.


 • PILOXING KNOCKOUT

Je vysoce intenzivní sportovní cvičení pro celé tělo, které povyšuje tradiční PILOXING® co do intenzity pomocí nového formátu nových cvičení nabízejících maximální výzvu každému účastníkovi, který chce zvýšit svou fyzickou zdatnost. Posilovací lekce, v které najdete výpady, dřepy, kliky, výskoky (plyo) ale i balanční prvky.


 • KUNDALINÍ JOGA

Aneb jóga trochu jinak. Kundaliní znamená povědomí. Když není energie kundaliní v nás samotných v klidu, máme omezenou kapacitu a perspektivu…
Techniky, se kterými se v kundaliní józe setkáte, vám mohou být povědomé z jiných jóg, ale zde je propojíme v rámci přesně daných sestav, pránájámy i meditací. Každá jednotlivá sestava – krija i meditace, má své specifické účinky a vy si je můžete vybrat dle své aktuální potřeby. Osloví vás zdraví, posílení jednotlivých orgánů, uvolnění stresu, krása, intuice, ženství nebo třeba peníze?
Součástí lekce je meditace při gongu


 • SM systém

Metoda „SM systém“ neboli „Stabilizační a Mobilizační Systém“ se opírá o 39let postupného vývoje a 34 let klinických zkušeností s tímto cvičením u pacientů s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti, u pacientů s akutním výhřezem ploténky a u skoliózy. V Německu je dokonce léčba (cvičení SM systém) touto metodou hrazena zdravotní pojišťovnou.
Cvičení je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu od 5 let do 100 let – děti, ženy, muži, senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů – kloub kyčelní, kolenní a ramenní, kluby nohou a klenba nožní. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu.


 • ZUMBA FITNESS

Taneční lekce plná latinsko-americké hudby. Najdete zde základní kroky salsy, reggeatonu, merengue,cumbie…
Zumba je zábava, na lekci nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, lekce je pro každého, kdo se rád baví.


 • STRONG NATION

Nečekejte žádné tanečky, jedná se o posilovací lekci. Zapojíte a posílíte celé tělo v příjemném tempu, a spálíte plno kalorií.
Jedná se o nový fitness program nakombinovaný s HIIT ( High -Intensity-Training s váhou vlastního těla) a silového cvičení. Tato lekce je speciální v tom, že všechny pohyby jsou naprosto propojené se skvěle namixovanou hudbou. Cvičení vhodné pro muže i ženy.


 • ZUMBOVÁNÍ PRO DĚTI

Taneční a zábavná lekce pro malé a starší děti. Během lekce se děti naučí jednoduché taneční sestavy, hrají hry…
Délka lekce je 45 minut.


 • FIT-DANCE

Lekce, ve které budete svoji postavu formovat zábavným tancem. Hodina je pestrá a zahrnuje různé taneční styly s jednoduchými cviky. Skvělé propojení sportu, pohybu a zábavy. Budete odcházet s mokrým tílkem a dobrou náladou.


 • HATHA JOGA

Staletími prověřený systém práce s tělem, dechem a myslí, který umožňuje získat a udržet si zdraví, vitalitu, pružnost, sílu, harmonii a klid. Hatha jóga působí nejen na fyzické tělo po stránce svalové, orgánové a nervové, ale i na energetickou rovnováhu organismu a tím zklidňuje naší mysl. Sanskrtské slovo hatha je složeno ze sanskrtských slovních kořenů ha a tha. Část “ha” prezentuje mužský element, energie slunce, “tha” je ženský element, lunární energie – cílem hathajógové praxe je sladit tyto dva principy.


 • POUND PRO

Zábavná novinka ve světě fitness – jedná se o lekci, ve které se vybijete ze špatné nálady a zkusíte si zcela nový styl cvičení. Spálíte tuky a formujete postavu. Na lekcích se cvičí se speciálními fitness paličkami.


Instruktoři

Naši instruktoři jsou zkušení, licencovaní, profesionální a příjemně se s nimi pracuje.

personal1
Lída

Piloxing SSP® (Elite Star Instructor)
Piloxing Barre®
Piloxing Knockout®
The MIX by Piloxing®
Strong by Zumba®
Zumba Fitness®
Hatha Joga, kurzy Jogy (RYT200 mezinárodní certifikát)
Pound Pro®
AY Fly Yoga®
SM systém - zdravá záda

Hana

Kundaliní joga

Terka

Strong by Zumba®
Piloxing SSP®
Fit-dance
Zumba fitness®

Katka

Fly joga
AY fly joga
Joga

Veronika

SM systém - zdravá záda

Hanka

Dětská joga

Přesunout se na začátek