Náramek čtyřlístek

300 

Náramek z minerálu – prehnit

  • jedná se o léčivé kameny podle znamení: Panna, Váhy, Býk
  • velikost minerálních kamenů : 6 mm
  • délka náramku : nejoblíbenějších 16-18 cm ( popř. vám délku upravíme podle vašeho zápěstí )

1 skladem

Popis

PREHNIT –  je utišující kámen zejména pro velmi citlivé povahy. Odstraňuje z duše předešlá zklamání ze zhrzené lásky či jakýchkoli jiných životních situací. Pomůže vám vyrovnat se s jakoukoliv ztrátou a překonáním traumat. Má blahodárné účinky na tělo při meditaci. Díky němu se dokážete neuvěřitelně uvolnit a zklidnit tím tělo, mysl i duši. Podporuje intuici a napomůže vám plně se otevřít lásce.

Léčivé účinky: Snižuje krevní tlak a zklidňuje tělo i mysl. Posiluje imunitu a harmonizuje metabolismus. Čistí krevní oběh, játra a slezinu.

RUDRAKSHA je plod stromu Elaeocarpus ganitrus. Takzvaný „věčně zelený strom“ se vyskytuje ve vysokých nadmořských výškách od úpatí Himalájí, v oblastech Nepálu, Indii až po jihovýchodní Asii. Podle prastaré indické bible se semínka Rudrakshi zrodily z očí Shivy. Jejich etymologický počátek se skládá ze dvou slov. „Rudra“ – znamená Shiva (jeden z nejvýznamnějších hinduistických bohů) a „Aksha“ – oči. To znamená v doslovném překladu „Boží slzy“ neboli „Slzy boha Shivy“. Nošením navlečených semínek Rudrakshi se v minulosti zjistilo, že Rudraksha má zázračnou spirituální sílu a působí jako ochrana proti negativismu a posiluje vnitřní klid a mír. Bylo zjištěno, že přírodní elektromagnetické účinky Rudrakshi zlepšují koncentraci a duševní odolnost. Říká se, že tato semena mají božskou energii a moc. Přinášejí do života zdraví, štěstí a harmonii.

 

Náramek čtyřlístek

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Náramek čtyřlístek“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek