Náramek nefrit

300 

Náramek z minerálu – oceánský nefrit, tyrkys

 

  • jedná se o léčivé kameny podle znamení: Rak, Ryby, Blíženci, Střelec, Vodnář
  • velikost minerálních kamenů : 8 mm, 10 mm ( tyrkys )
  • délka náramku : nejoblíbenějších 16-18 cm ( popř. vám délku upravíme podle vašeho zápěstí )

1 skladem

Popis

OCEÁNSKÝ NEFRIT –  je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Ve starověké Číně byl nefrit považován za nejvznešenější drahokam a byl ceněný více než zlato či slonovina. Číňané jej nazývali „Yuj„, slovem, které mělo význam jako: vznešený, vzácný, čistý. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Jeho ochrana je nejúčinnější v případě těhotných žen a také u dětí. U dětí se dá nefrit využít k navázání nových přátelství. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru.

Léčivé účinky: Největší léčivou schopnost má na ledviny a všechna onemocnění s nimi spojená. Pomáhá také ve velké míře proti urologickým problémům. Nefrit je vynikající rovněž proti nespavosti a migréně.

V mnoha případech si lidé pletou jadeit s nefritem, neboť se v angličtině nazývá totožně „Jade“. Tyto dva minerály se však liší. Jadeit je pyroxen, zatímco nefrit spadá mezi amfiboly. Přestože jsou tyto dva minerály odlišné, účinky na lidské tělo mají velmi podobné.

TYRKYS –  přináší povzbuzení pro osobní růst a rozvoj, otevírá mysl novým myšlenkám a možnostem. Přináší rovnováhu a prosperitu tam, kde je jí zapotřebí. Tyrkys je ochranný kámen zejména pro cestovatele. Odedávna je považován za amulet a talisman štěstí. Přinese vám vnitřní klid, radost a bohatství. Má zklidňující účinky pro osoby vystupujícími na veřejnosti. Podpoří vaši kreativitu a dodá vám sílu.

Léčivé účinky: Snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém. Vhodný pro detoxikaci a proti zánětům. Reguluje kyselost v organismu a působí pozitivně na žaludek. Posiluje zrak, potlačuje křeče a působí na dnu.

Náramek nefrit

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Náramek nefrit“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek