Náramek nefrit křížek

300 

Náramek z minerálu – oceánský nefrit

 

  • jedná se o léčivé kameny podle znamení: Rak, Ryby
  • velikost minerálních kamenů : 8 mm

délka náramku : nejoblíbenějších 16-18 cm ( popř. vám délku upravíme podle vašeho zápěstí

1 skladem

Popis

OCEÁNSKÝ NEFRIT –  je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Ve starověké Číně byl nefrit považován za nejvznešenější drahokam a byl ceněný více než zlato či slonovina. Číňané jej nazývali „Yuj„, slovem, které mělo význam jako: vznešený, vzácný, čistý. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Jeho ochrana je nejúčinnější v případě těhotných žen a také u dětí. U dětí se dá nefrit využít k navázání nových přátelství. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru.

Léčivé účinky: Největší léčivou schopnost má na ledviny a všechna onemocnění s nimi spojená. Pomáhá také ve velké míře proti urologickým problémům. Nefrit je vynikající rovněž proti nespavosti a migréně.

V mnoha případech si lidé pletou jadeit s nefritem, neboť se v angličtině nazývá totožně „Jade“. Tyto dva minerály se však liší. Jadeit je pyroxen, zatímco nefrit spadá mezi amfiboly. Přestože jsou tyto dva minerály odlišné, účinky na lidské tělo mají velmi podobné.

Náramek nefrit křížek

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Náramek nefrit křížek“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek